Wypożyczenie samochodu w Szczecinie

Wypożyczenie samochodu w Szczecinie

Wypożyczenie samochodu w Szczecinie z pewnością nie jest niczym nowym, ale wiele osób po raz pierwszy korzysta z tej usługi. Dlatego często pojawiają się różne problemy. Czasami brak jednoznacznych odpowiedzi na niektóre z tych pytań powoduje, że ludzie nie mogą się zdecydować, czy naprawdę warto wypożyczyć samochód z wypożyczalni samochodów. Wielokrotnie pojawia się również nieuzasadniony strach przed niepełnym zrozumieniem, jak wynająć samochód. Z tego powodu niektórzy decydują się również na wypożyczenie samochodu, ale tego nie robią. Już niedługo udowodnimy, że wypożyczenie samochodu z wypożyczalni samochodów jest bardziej opłacalne i na pewno wygodniejsze niż inne opcje. Później odpowiemy na najczęstsze pytania, które zadają nam nasi klienci.

Czy mogę zaparkować samochód na lotnisku w Berlinie?

Na powyższe pytanie jest jedną z najczęstszych odpowiedzi udzielanych przez naszą wypożyczalnię samochodów Szczecin, ponieważ jej lokalizacją jest miasto, w którym znajduje się nasza wypożyczalnia samochodów. To miasto bardzo blisko stolicy Niemiec, a wiele lotów do różnych części świata odlatuje albo bezpośrednio z Berlina, albo z Polski, ale to naturalne, że Berlin się zmienia. Dlatego niektórzy często zastanawiają się, czy nie lepiej np. wsiąść do pociągu do Szczecina, a potem wynająć samochód w Szczecinie i zostawić go na lotnisku w Berlinie. Odpowiedź brzmi oczywiście tak. Nasza wypożyczalnia posiada punkty odbioru i nadania na dwóch lotniskach w Berlinie, z których jednym jest Lotnisko Tegel, jedno z najczęściej odwiedzanych przez turystów w Polsce.

Jakie są warunki wynajmu samochodu?

Wypożyczenie samochodu w Szczecinie
Wypożyczenie samochodu w Szczecinie

Nie każdy salon ma takie same warunki, choć w większości wypożyczalni samochodów są one zazwyczaj podobne. Szczecińska wypożyczalnia samochodów, taka jak nasza, potrzebuje dwóch rzeczy. Pierwszy ma dwadzieścia lat. Drugim jest posiadanie ważnego prawa jazdy. Innymi słowy, musimy mieć uprawnienia do obsługi lub prowadzenia w inny sposób danego modelu pojazdu mechanicznego.

Te warunki są oczywiście dość proste i łagodne, ale tu też jest mała sztuczka. Często zdarza się, że samochód wypożycza osoba powyżej dwudziestego roku życia, a następnie proponuje go np. członkowi rodziny poniżej dwudziestego roku życia. Warto pamiętać, że tego typu postępowanie to nic innego jak złamanie warunków umowy, szczególnie w przypadku nieprzyjemnego zdarzenia takiego jak wypadek samochodowy czy wypadek drogowy należy wziąć pod uwagę różne konsekwencje związane z naruszeniem umowy. Innymi słowy, wypożyczamy samochód osobie, która zostanie wymieniona w umowie najmu samochodu.

Jakie ubezpieczenie posiada pojazd przy wynajmie samochodu?

Można tu również powiedzieć, że różne firmy ubezpieczeniowe mają różne wypożyczalnie samochodów i jeśli porównamy obie firmy, Szczecin Car Rental nie jest wyjątkiem. Wynajęte przez nas samochody są w pełni ubezpieczone, co oznacza, że ​​posiadamy ubezpieczenie OC, AC oraz NNW dla najemcy. Nie musisz więc w żaden sposób martwić się, że w razie kolizji lub wypadku będziemy musieli pokryć np. koszty naprawy Twojego wypożyczonego samochodu. To wszystko jest objęte naszym ubezpieczeniem, a nasza firma pokaże Ci to, jeśli pożyczkobiorca o to poprosi.

Jaki jest minimalny okres wynajmu samochodu?

Oczywiście nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie https://automaks.pl/wypozyczalnia-samochodow-szczecin-warszewo/ ma możliwość wypożyczenia samochodu w ramach tzw. umów krótkoterminowych i długoterminowych. Umowy krótkoterminowe podpisywane są na co najmniej jeden dzień, natomiast jeśli mówimy o umowach długoterminowych, to zazwyczaj okres ten wynosi 30 dni. W szczególnych przypadkach możemy przygotować umowę na więcej niż 30 dni. Jednak w przypadku umów krótkoterminowych okres ten prawdopodobnie nie będzie krótszy niż jeden dzień. Dzieje się tak głównie dlatego, że nawet jeśli wynajęty pojazd nie korzysta z niego 24 godziny na dobę, często konieczne jest podjechanie do punktu odbioru i posprzątanie auta na taki samochód. Oznacza to, że nasza wypożyczalnia nie może mieć takiego pojazdu przez około 24 godziny.

Jakie samochody wypożycza Wypożyczalnia Samochodów Osobowych Szczecin?

Tak naprawdę w naszych wypożyczalniach można znaleźć większość najpopularniejszych modeli, mamy na myśli samochody z różnych segmentów rynku. Posiadamy samochody kompaktowe, małe auta miejskie, kombi, sedany, crossovery hatchback, średnie i większe rodzinne vany, np. Renault Master https://automaks.pl/renault-master-n/ i wiele innych. Nie ma co pisać konkretnych modeli, bo jest ich naprawdę dużo. Najlepiej jest odwiedzić naszą stronę internetową i zobaczyć, jakie są tam modele.

Author: kto12