Usługa holowania w Warszawie

Usługa holowania w Warszawie

Nawet najnowocześniejszy, regularnie konserwowany i niezawodny samochód może mieć awarię na drodze, a Ty możesz potrzebować pomocy drogowej i usługa holowania w Warszawie. Wystarczy wpisać nasz numer telefonu w kontaktach, zadzwoń do nas, a my szybko Ci pomożemy! Zapewniamy wsparcie 24/7, codzienne i o każdej porze. Przez lata holowaliśmy i asystowaliśmy setkom kierowców.

Nasze Usługi: Szybka Pomoc Drogowa i Całodobowa Usługa Holowania w Warszawie

Mobilna naprawa samochodów, podróżuj wszędzie 24/7, bez dni wolnych! Jeśli masz problem z samochodem lub innym transportem, zadzwoń do nas!

Pomoc drogowa, która świadczy całodobowe lawety w Warszawie to:

 • Przyczepa – Transportuj samochody osobowe, jeepy, minibusy, małe ciężarówki, vany, kampery, samochody sportowe i klasyczne.
 • Transport motocykli – Przewozi również skutery, quady i ich zamontowane na przyczepach.
 • Warszawa 24h Holowanie – Ładowarki, Walce, Ciągniki, Koparki i inne.
 • Uruchom silnik – uruchamiamy silnik Twojego samochodu z zewnętrznego źródła zasilania 12/24V.
 • Wymień opony samochodowe – w miarę możliwości pomożemy założyć koło zapasowe lub naprawić oponę na miejscu.
 • Wyjmij samochód z rowu, zaspy, brudu i załóż koła.
 • Pomoc w wyborze warsztatu samochodowego do naprawy samochodu lub parkingu.

Po załadowaniu auta na przyczepę możesz zająć miejsce w jego kabinie. W czasie przewozu zabronione jest przebywanie w pojeździe transportowym, co nie jest przewidziane w przepisach o ruchu drogowym. Publikowane koszty usługi zawierają pełną listę prac tj. przyjazd naczepy, załadunek, transport do miejsca przeznaczenia i rozładunek.

Inne usługi pomocy drogowej – Warszawa​​​ przyczepa całodobowa

 1. Uruchom baterię z zewnętrznego źródła. Jeśli bateria jest słaba i nie możesz uruchomić silnika, najbardziej oczywistym rozwiązaniem jest uruchomienie skoku. Nie musisz czekać na pomoc znajomych lub rodziny, wystarczy zadzwonić do naszej pomocy drogowej w Warszawie. Oferujemy usługę rozruchu akumulatorowego zarówno na drodze, jak i poza nią, dzięki czemu możesz jak najszybciej wrócić za kierownicę.
 2. Napęd awaryjny. Jeśli potrzebujesz szybko otworzyć samochód, a klucze zostały w środku, zadzwoń do naszej całodobowej firmy holowniczej w Warszawie. Wyślemy Ci eksperta, który otworzy dla Ciebie samochód w nagłych wypadkach. Nasi specjaliści są biegli we wszystkich typach pojazdów i dołożą wszelkich starań, aby bezpiecznie odblokować Twój pojazd bez uszkadzania zamków lub lakieru.
 3. Dostawa paliwa. Chociaż zdarza się to rzadko, parkowanie z powodu niskiego poziomu paliwa może stanowić poważny problem. Zwykle dzieje się tak, gdy źle oceniasz ilość paliwa potrzebnego na daną podróż. Jeśli utkniesz, nasza pomoc drogowa służy pomocą. Zatankujemy Twój samochód bez względu na to, gdzie jest zaparkowany: na drodze, na poboczu, w pobliżu domu lub hotelu. Nasz profesjonalny zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby odbierać połączenia alarmowe.

Korzyści z całodobowego serwisu holowniczego w Warszawie

W razie wypadku, nagłej awarii pojazdu i wielu innych sytuacji najwłaściwszym rozwiązaniem jest wezwanie pomocy holownika. Powiedzmy, że musisz odebrać samochód od dealera samochodowego i dostarczyć go do garażu. Prosząc nas o pomoc, masz pewność, że Twoja przyczepa szybko dotrze. Rezerwując specjalny pojazd, nie będziesz się denerwować, że nie jest on dostępny w uzgodnionym miejscu. Odbieramy telefony 24/7.

24 usługi holownicze oferowane w Warszawie są bardzo zróżnicowane. Przez lata doskonaliliśmy jakość obsługi naszych klientów, z czego obecnie jesteśmy dumni:

 • Nasza flota składa się z różnego rodzaju pojazdów specjalnego przeznaczenia, dzięki czemu możemy świadczyć usługi transportowe nie tylko właścicielom samochodów osobowych, ale także posiadaczom różnego sprzętu specjalistycznego.
 • Jesteśmy dostępni 24/7. Oznacza to, że w każdych nieprzewidzianych okolicznościach nie będziesz sam na drodze. Zawsze możesz zadzwonić do naszej pomocy drogowej w Warszawie podając swój adres lub dokładny opis miejsca zaparkowania.
 • Po skontaktowaniu się z dyspozytorem linii 24h/7 podaj mu następujące dane:

Marka i model pojazdu – Potrzebujemy tych informacji, abyśmy mogli zdecydować, jaki typ naczepy jest wymagany do wykonania usługi.
Szczegóły warunków drogowych – czy to awaria, zgubione klucze, zablokowane koła czy wypadek samochodowy.

Usługa holowania w Warszawie
Usługa holowania w Warszawie

Proces przetwarzania danych trwa zwykle kilka minut, po czym dyspozytor skontaktuje się z kierowcą odpowiedniej naczepy i wyśle ​​go na podany adres. Przy pomocy nowoczesnych technologii operatorzy mogą szybko i dokładnie określić lokalizację klientów oraz wybrać najkrótszą i najbezpieczniejszą trasę. Pamiętaj, że koszt usługi zależy od wielu czynników: przebytej odległości, kosztu czasu, pilności itp. Niezależnie od pogody i pory roku nasi eksperci są gotowi zapewnić szeroki zakres usług w przypadku awarii Twojego samochodu. Zadzwoń pod nasz numer, aby dowiedzieć się o wysokiej jakości i profesjonalizmie naszych usług. Dostajesz od nas: gwarancję pracy, gwarancję szacunku dla klienta i stworzenie jak najkorzystniejszych warunków!

Author: kto12