Skąd wziąć parkiet do namiotu weselnego?

Skąd wziąć parkiet do namiotu weselnego?

Skąd wziąć parkiet do namiotu weselnego? Parkiet na Waszym weselu jest jednym z centralnych punktów przyjęcia i miejscem, gdzie wykonacie swoje pierwsze tańce jako nowożeńcy. To również miejsce, gdzie Wasi goście spędzą większość czasu, tańcząc całą noc. Dlaczego więc nie uczynić go wyjątkowym? W tym poście przedstawimy Wam pomysły na weselne parkiety na każdy rodzaj przyjęcia. Oprócz wynajmu parkietu warto zwrócić uwagę na namioty eventowe wynajem – świetnie pasują do każdego rodzaju parkietu.

Czego można użyć jako weselnego parkietu?

Mając więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej, łatwo jest zdobyć się na kreatywność i sprawić, by Twój parkiet był niezapomniany dla Twoich gości. Pamiętaj, że Twój parkiet ma dwie ważne funkcje: zapewnić atrakcyjny obszar dla fotografów i stworzyć środowisko, które jest jak najbardziej przyjazne dla wszystkich obecnych. Możecie wybrać miejsce, które posiada już wbudowany parkiet i udekorować go tak, aby pasował do Waszego motywu przewodniego, lub zdecydować się na tymczasową i w pełni konfigurowalną przestrzeń. Od monogramów po podłogi w kratę, czarujące kwiatowe dekoracje czy olśniewające żyrandole. Parkiet może pełnić dwie role – taneczną i biesiadną. Wypożyczalnia stołów i krzeseł oferuje tani wynajem stołów i krzeseł do strefy biesiadnej.

Czy potrzebujesz parkietu do tańca na swoim weselu?

Skąd wziąć parkiet do namiotu weselnego?
Skąd wziąć parkiet do namiotu weselnego?

Parkiet do tańca może nie być koniecznością na Twoim weselu, i to jest w porządku. Kiedy chcesz, aby Twoje wesele zostało zapamiętane przez przyjaciół i rodzinę na długie lata to warto zdecydować się na parkiet – to świetny sposób, aby pomóc gościom stworzyć ich własne wspomnienia. Wesela oznaczają początek nowego rozdziału w życiu, a parkiet jest kanwą dla tego ważnego pierwszego tańca jako para małżeńska.  Jeśli organizujesz swoje przyjęcie weselne na zewnątrz, lepiej – i bezpieczniej – jest rozłożyć parkiet na trawniku. Każda wypożyczalnia powinna być w stanie zainstalować platformę i sprawi, że Twoi goście w szpilkach nie będą zapadać się w ziemię przez całą noc. Układanie podniesionego parkietu ułatwia również utrzymanie w czystości długich sukienek i ładnych butów.

Fenomenalne parkiety

  1. Plecionka. Prosty, ale jakże elegancki. Zachowaj klasę z parkietem w czarno-białą kratę, któremu towarzyszy królewski żyrandol. Jeśli czujesz niedosyt, zdecyduj się na kolorowe skrzynie w kratę, aby dodać dodatkową dawkę energii do kolorowego tematu ślubu. Tego typu podłogi są niezwykle łatwe do wypożyczenia i przyjazne dla budżetu.
  2. Wypełnione balonami. Kto nie kocha balonów? Balony przypominają niektóre z naszych najwcześniejszych uroczystości w życiu i mogą być niezwykle przyjazny dla budżetu sposób, aby przynieść radość do swojego przyjęcia! Poczuj jak podekscytowanie promieniuje wśród Twoich gości – nawet tych młodych i młodych duchem. Zawieście balony nad parkietem lub rozrzućcie je wokół niego, aby stworzyć wesołą atmosferę.
  3. Basen. Czy miejsce, w którym odbywa się Wasze wesele posiada malowniczy basen? Wykorzystaj to i umieść parkiet taneczny obok basenu, aby stworzyć ekskluzywną zabawę. Jeśli chcesz popaść w skrajność, zainstaluj przezroczysty parkiet nad basenem. W połączeniu z odpowiednim oświetleniem i muzyką, ten zestaw przekroczy oczekiwania.
  4. W stylu kuli dyskotekowej. Niezwykły parkiet taneczny retro z pojedynczą kulą dyskotekową w centrum parkietu. Aby Twoje przyjęcie błyszczało, połącz wiele kul dyskotekowych o różnych rozmiarach i długościach z minimalistycznymi wiszącymi światłami. Trzymaj się klasycznego srebra lub wybierz złoto i zmień kolory swoich kul dyskotekowych, aby dodać swój własny, niepowtarzalny nastrój.
  5. Podświetlany. Ten pomysł na parkiet weselny jest idealny dla bardziej nowoczesnych tematów, ponieważ jest tak wszechstronny. Zachowaj subtelność i elegancję z całkowicie białym oświetleniem, lub rozświetl go za pomocą wielokolorowych płytek. Możesz dopasować nastrój swojej muzyki do parkietu, aby Twoi goście się rozruszali.
  6. Mozaika tematyczna. Jasne kolory lub hipnotyzujące wzory na parkiecie na pewno nadadzą niesamowity nastrój na swoim przyjęciu. Twoja unikalna podłoga będzie również służyć jako piękny kawałek sztuki na zdjęciach ślubnych, ustawiając swoją estetykę z dala od typowej recepcji.
  7. Wykładzina. Jeśli organizujesz przyjęcie weselne na świeżym powietrzu lub po prostu chcesz zakryć nieestetyczny dywan w sali balowej, zdecyduj się na niedrogi dywan. Twoi goście będą na tyle beztroscy i zrelaksowani, że będą mogli zdjąć niewygodne buty i spróbować kilku ruchów.
  8. Drewniany. Rustykalny temat ślubu nie byłby kompletny bez pięknego drewnianego parkietu. Ta podłoga nada Twojemu przyjęciu elegancki nastrój, który jest idealny dla Twojego stylu ślubu. Drewniane parkiety są łatwe do wypożyczenia i oferują szeroki wachlarz rodzajów drewna.

Skąd wziąć parkiet do namiotu weselnego?

Wypożyczenie lub kupno parkietu do namiotu weselnego nie stanowi problemu. Wiele sklepów oferujących namioty posiada w swoim asortymencie także parkiety, które mogą stać się prawdziwym hitem Twojego wesela. Postaw na niestandardowe parkiety, które na długo zapadną w pamięć wszystkim gościom – a przede wszystkim Parze Młodej. Parkiety taneczne wynajem to idealny sposób na zaoszczędzenie środków pieniężnych. Wypożyczalnia parkietów tanecznych, tak jak zostało wspomniane, oferuje również szeroki wybór namiotów na wesele wynajem.

Author: kto12