Nadruki na koszulki, jaki format?

Nadruki na koszulki, jaki format?

Nadruki na koszulki, jaki format? Oryginalność w dzisiejszych czasach jest niesamowicie ważna. Wyróżnianie się z tłumu jest dla jednym bardzo ważnym elementem życia, inni natomiast wolą pozostawać niezauważeni. Sposobów na wyróżnianie się w społeczeństwie jest wiele. Kolorowe włosy, tatuaże, piercing i wreszcie ubiór. To jeden z najbardziej oryginalnych sposobów na wyrażanie siebie, na pokazanie światu swojej indywidualności. Ale to także sposób, na zareklamowanie prowadzonej  przez siebie branży, a wszystko za sprawą koszulek z własnym logo.

Czemu służy własny nadruk na koszulce?

Odzież z własnym logo to przede wszystkim forma reklamy własnego biznesu, firmy, branży. Coraz więcej małych firm, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie biznesu, decyduje się zamówić koszulki, na których nadrukowana jest nazwa ich firmy. To sposób na zareklamowanie siebie i świadczonych przez firmę usług. Decydując na tego rodzaju reklamę, należy najpierw zainwestować w ubrania dla siebie i pracowników, które będą przedstawiały własny nadruk, jakim najczęściej jest logo. Na obecnym rynku aby być widocznym, trzeba być jednocześnie oryginalnym. I choć koszulki z własnym wymyślonym nadrukiem nie są czymś nowym, to wciąż cieszą się popularnością. Tego typu ubranie z własnym nadrukiem wykorzystać można nie tylko do promocji firmy przez noszenie danego elementu ubioru, ale na przykład jako dodatek do świadczonych usług. Ten oryginalny pomył na koszulkę sprawdza się świetnie także podczas różnego rodzaju imprez tematycznych. Wieczór Panieński czy też Kawalerski, urodziny, impreza w gronie przyjaciół, to świetne okazje, aby dobrze się bawić ale też oryginalnie wyglądać. Czasami dobrze jest się wyróżniać i móc być chociaż przez chwile innym niż reszta.

Gdzie zamówić koszulkę z nadrukiem?

Nadruki na koszulki, jaki format?
Nadruki na koszulki, jaki format?

Odzież z własnym nadrukiem zamówić można na wielu stronach internetowych, które wykonanie takiego nadruku oferują za rozsądną cenę. Oczywiście, końcowy koszt takiej koszulki zależy w dużej mierze od materiału, z którego została ona uszyta. Chcąc zamówić zwykłą, bawełnianą koszulkę nie trzeba bać się, że jej koszt będzie niesamowicie wysoki. Natomiast osoby decydujące się na koszulkę z materiału z najwyższej półki, będą musieli zapłacić więcej. Dzisiejszy świat Internetu oferuje jednak tyle możliwości i tyle stron, na których taki nadruki można zamówić, że znalezienie oferty za odpowiednią cenę nie powinno stanowić problemu. Poza materiałem, z jakiego zrobiona jest koszulka, istnieje także możliwość wybrania jej dowolnego koloru. Należy jednak pamiętać, aby kolor koszulki, nie zlewał się z kolorem zamawianego druku. Zamawiając koszulki firmowe z własnym nadrukiem, najlepiej jest wybrać czarny lub biały kolor materiału, który jest nie tylko elegancki, ale też pasuje do wszystkiego. Co więcej, koszulki, których przeznaczeniem będzie reklama firmy, będąc w jaskrawych, rzucających się w oczy kolorach, nie zawsze są trafnym wyborem. Może mieć na to wpływ fakt, iż zbyt krzykliwi ubiór nie wzbudza zaufania. A przecież firmie, która dopiero się rozwija, najbardziej zależy właśnie na zaufaniu klienta. Po wybraniu odpowiedniej strony, na której zamawiane będą koszulki, wystarczy podać producentowi ich ilość, kolor i rozmiar. Po dokonaniu opłaty koszulki idą do druku, a klient po kilku dniach dostaje swoje wymarzone ubrania.

Można też udać się do punktu stacjonarnego, których również nie brakuje. Atutem takiego miejsca, jest przede wszystkim przejrzenie dostępnych materiałów i wybranie tego, który jest najbardziej przyjemny w dotyku. Ponadto, przyjrzeć można się także nadrukowi, jaki widnieje na przykładowej koszulce. To bardzo ważne, aby nadruk wykonany był z największa starannością i był wysokiej jakości. Inaczej, koszulka wyblaknie, a nadruk zniknie z niej już po pierwszym praniu. Należy więc zwrócić uwagę na cenę, ale także na jakość.

Jaki format powinien mieć nadruk na koszulce?

Najważniejszym etapem po zdecydowaniu się na zamówienie odzieży z nadrukiem, jest przygotowanie pliku do druku. Dobrze przygotowany plik, to podstawa dobrej jakości nadruku. Grafika, która będzie miała nieodpowiednią rozdzielczość, nie będzie dobrze wyglądała na ubraniu, a wręcz może być niemożliwe jej nadrukowanie. Zalecana przez wielu producentów koszulek z nadrukami na zamówienie rozdzielczość, to 300 DPI. Plik o tak wysokiej rozdzielczości będzie będzie wyraźnie prezentował się na koszulce. Dostarczany do danego producenta plik, powinien być w formacie jpg bądź .png. Niektóre firmy zgadzają się także na pliki w formacie pdf, jest to już jednak prywatka decyzja każdego z producentów koszulek z nadrukami. Należy także pamiętać na zwrócenie uwagi na tło w grafice. Plik, który nie posiada tła, zapisywany w formacie jpg, a następnie przesłany do druku, automatycznie zyskuje białe tło. Aby tego uniknąć, najlepiej jest zapisać grafikę do formatu .png. Dobrze przygotowany plik, to podstawa dobrego druku. Należy mieć na uwadze każdy szczegół, który mógłby zepsuć koszulkę, dlatego też tak istotne jest przygotowanie pliku do druku najlepiej jak się da.

Author: kto